






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 2.2GHz Up to 5.2 |
| فناوری های گرافیک | RAY TRACING, DLSS4 |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| مدل گرافیک | RTX 5070 |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| وای فای | دارد |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1440 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | 14650HX |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| وضوح صفحه نمایش | 2K |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| تعداد رشته | 24 |
| ظرفیت باتری | 3Cell,59Whr |
لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ام اس آی مدل Katana 15 HX B14WGK i7 32GB 1TB SSD 8GB RTX 5070

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.