صدور فاکتور رسمی مالیاتی

  این فرم برای سفارشات سازمانی جهت دریافت پیش فاکتور رسمی و در صورت موافقت در خرید، صدور فاکتور رسمی مالیاتی در نظر گرفته شده است.

   

  پس از تکمیل و ارسال این فرم بلافاصله پیش فاکتور رسمی دریافت خواهید کرد و پس از تایید و انجام واریزی، فاکتور رسمی که مورد تایید مالیات میباشد، صادر میگردد.

   

  اکثر شرکت ها و موسسات برای خرید سازمانی با مشکلاتی مانند استاندارد نبودن فاکتور جهت ارائه به سازمان مالیاتی و عدم درج قسمتی از اطلاعات مواجه هستند.

   

  اما با استفاده از فرم روبرو به راحتی میتوانید حتی فایل تصویر یا متن محصولات مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما سعی بر ارائه حداقل قیمت ها دارند و کلیه سفارشات سازمانی در کوتاه ترین زمان ممکن پردازش و ارسال میگردند.

   

  روش سازمانی و یا B2B، به فروش محصول یا ارائه خدمات از سازمانی به سازمان دیگر می گویند. این نوع فروش با فروش به مشتری و یا B2C متفاوت می باشد.

   

  برای مشتری در خرید یک محصول عوامل زیادی موثر می باشند از جمله قیمت، کیفیت، جنس، برند و غیره. اما در فروش سازمانی تنها چیزی که مد نظر طرف مقابلتان می باشد قیمت محصول و سودی که برایشان حاصل می شود، می باشد.

   

  در حقیقت این یک نوع معامله کاملا منطقی می باشد و برخلاف فروش به مشتری شما نمی توانید با درگیر کردن احساسات طرف مقابل او را ترغیب به خرید و همکاری نمایید.

   

  شرکت فیدار پرداز تیوان با برند تجاری رایتک آماده فروش سازمانی و همکاری با سازمان ها، موسسات و فروشگاه ها میباشد.

   

  نمونه فاکتور مورد تایید سازمان امور مالیاتینمونه فاکتور مورد تایید سازمان امور مالیاتی

   

  ایمیل : sale@rightech.ir
  شماره تماس : 02188226601 و 02188226602

  فیلتر بر اساس شهر محصول
  فروشگاه اینترنتی رایتک
  فیلتر بر اساس شهر محصول
  تماس با ما
  شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
  empty-cart

  هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

  جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.

  دلیل بازگشت وجه

  فروشگاه اینترنتی رایتک