






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| سازنده پردازنده | Intel |
|---|---|
| مدل پردازنده | 285H |
| فرکانس پردازنده | 2.7GHz Up to 5.4GHz |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| حافظه کش | 24 |
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| قابلیت ارتقای رم | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | RTX 5090 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 24GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115W |
| فناوری های گرافیک | RAY TRACING, DLSS4 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 240Hz |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| چرخش 360 درجه | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 550 نیت |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| تعداد اسپیکر | 6 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری | 4Cell 90WHr |
| میزان شارژدهی | 6 ساعت |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| نور صفحه کیبورد | RGB |
| درایو نوری | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | 1080P |
| حسگر اثر انگشت | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| پارت نامبر | 83DE000AUS |
لپ تاپ ۱۶ اینچی ایسوس مدل ROG Zephyrus G16 GU605CX Core Ultra 9 64GB 2TB SSD 24GB RTX 5090

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.