






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 2,2 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-80W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-12900H |
| تعداد هسته | 4 هسته Efficient, 8 هسته Performance |
| تعداد رشته | 20 |
| فرکانس پردازنده | 3.5GHz Up to 4.7GHz |
| مدل گرافیک | RTX 3060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, RAY TRACING |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل ROG G533ZM i9 16GB 512GB SSD 6GB RTX3060

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.