






پرداخت اقساطی
۱۷۵,۵۹۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| نوع حافظه رم | Unified Memory |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 13 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1664 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | Liquid Retina |
| پورت HDMI | ندارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | ✖ |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | MAC OS |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | M2 |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 10 |
| فرکانس پردازنده | 2.42Ghz Up to 3.5Ghz |
| مدل گرافیک | Apple Shared |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| سازنده کارت گرافیک | Apple |
لپ تاپ 13 اینچی اپل مدل MacBook Air MC7X4 2024 M2 16GB 256GB SSD

۱۷۵,۵۹۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.