






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 1,24 کیلوگرم |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| نوع حافظه رم | Unified Memory |
| اندازه صفحه نمایش | 13.3 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 2560-1600 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | Super Retina XDR OLED |
| پورت HDMI | ✖ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | ✖ |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | MAC OS |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | M2 |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| فرکانس پردازنده | 2.42Ghz Up to 3.5Ghz |
| مدل گرافیک | Apple Shared |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| سازنده کارت گرافیک | Apple |
لپ تاپ 13 اینچی اپل مدل MacBook Air MLY03 2022 M2 8GB 512GB SSD

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.