






پرداخت اقساطی
۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| وزن | 2,34 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-13900H |
| تعداد هسته | 6 هسته Performance, 8 هسته efficient |
| تعداد رشته | 20 |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل ENVY 16-H1023DX i9 32GB 2TB SSD 8GB RTX4060

۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.