






پرداخت اقساطی
۲۵۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 2,34 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-13900H |
| تعداد هسته | 6 هسته Performance, 8 هسته efficient |
| تعداد رشته | 20 |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل ENVY 16-H1023DX i9 16GB 1TB SSD 8GB RTX4060

۲۵۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.