لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل ENVY 16-H1023DX i9 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060
HP ENVY 16-H1023DX i9-13900H 32GB RAM 1TB SSD 8G RTX4060 16 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
CORE i9
مدل پردازنده:
i9-13900H
ظرفیت حافظه رم:
32GB
نوع حافظه رم:
DDR5
مقدار حافظه رم:
1TB
مدل گرافیک:
RTX 4060
اندازه نمایشگر:
16 اینچ
رفرش نمایشگر:
120Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن2,34 کیلوگرم
توان مصرفی کارت گرافیک
35-115W
نوع حافظه گرافیک
GDDR6
فرکانس پردازنده
2.6GHz Up to 5.4GHz
حافظه کش
24 مگابایت
ظرفیت کارت گرافیک
8GB
فناوری های گرافیک
DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING
اندازه صفحه نمایش
16 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
2560×1600
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
120Hz