






پرداخت اقساطی
۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۳۲۱,۴۲۵,۰۰۰ تومان

۲۴۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان

۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| توان مصرفی کارت گرافیک | 28w |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | UP to 5.4GHz |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| چرخش 360 درجه | دارد |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | 150U |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| مدل گرافیک | INTEL |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 300 نیت |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920×1080 |
| ظرفیت باتری | 68WH |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| پارت نامبر | NP750QGK-KG3US |
| تعداد رشته | 12 |
| نوع صفحه نمایش | AMOLED |
لپ تاپ سامسونگ 15.6 اینچی مدل GALAXY BOOK 4 NP750QGK-KG3US Core 7 16GB 512GB SSD Intel

۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.