






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| حافظه کش | 18 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 3.8GHz up to 5.0GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 13.3 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| مدل پردازنده | Core Ultra 7 155H |
| تعداد هسته | 6 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| مدل گرافیک | INTEL |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
لپ تاپ 13.3 اینچی ام اس آی مدل MSI Summit E13 AI Evo A1MTG Core Ultra 7 16GB 1TB SSD Intel

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.