






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 5.3GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| مدل گرافیک | RTX 3000 |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-14650HX |
| تعداد هسته | 14 هسته |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| تعداد رشته | 20 |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| بلوتوث | ندارد |
لپ تاپ 16 اینچی ام اس آی مدل MSI Creator Pro M16HX C14VKG i7 32GB 1TB SSD 8GB RTX3000

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.