






پرداخت اقساطی
| ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۶۳۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
| مدل گرافیک | RTX 5080 |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 240Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | Core Ultra 9-275HX |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 24 |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| بلوتوث | دارد |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| اقلام همراه کالا | شارژر, کابل شارژ – دفترچه راهنما |
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
لپ تاپ 16 اینچی ام اس آی مدل VECTOR 16HX AI A2XWHG Core Ultra 9 32GB 1TB SSD 16GB RTX 5080

| ۰ تومانکش بک
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.