






پرداخت اقساطی
۳۸۷,۷۷۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| پورت USB Type-C | دارد |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 1.8GHz Up to 5.2GHz |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 60-115W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 12GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | Core Ultra 7-255HX |
| تعداد هسته | 20 هسته |
| تعداد رشته | 20 |
| مدل گرافیک | RTX5070Ti |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3.5, RAY TRACING, DLSS4 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت باتری | 4cell-90Whr |
| نسخه بلوتوث | نسخه 5.3 |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
لپ تاپ 16 اینچی ام اس ای مدل VECTOR 16HX AI A2XWHG Core Ultra 7-255HX 16GB 512GB SSD RTX 5070 Ti 12GB

۳۸۷,۷۷۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.