






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ





| وزن | 2,00 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 4.7GHz |
| حافظه کش | 18 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | 5MP |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-1260P |
| تعداد هسته | 14 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 400 نیت |
| اقلام همراه کالا | قلم HP Rechargeable Tilt Pen |
| نوع اسپیکر | Bang & Olufsen |
| تعداد اسپیکر | 4 عدد |
| پورت USB 4.0 | – یک عدد پورت USB Type-A با نرخ انتقال اطلاعات 40 گیگابیت بر ثانیه دارای تکنولوژی HP Sleep and Charge |
| ظرفیت باتری | 6Cell-80WH |
لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل Spectre X360 16t-F1023DX i7 16GB 1TGB SSD Intel Iris Xe

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.