






پرداخت اقساطی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۲۷۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

۲۴۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان

۲۸۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان

| وزن | 1,272 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz Up to 4.7GHz |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | i7-1260P |
| تعداد هسته | 12 هسته |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 800 نیت |
لپ تاپ سامسونگ 14 اینچی مدل Galaxy Book2 Business i7 16GB 512GB SSD Iris Xe

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.