






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz UP to 4.6GHz |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| حسگر اثر انگشت | ✖ |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | i5-13420H |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| مدل گرافیک | RTX 4050 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ام اس آی مدل Thin 15 B13VE i5 32GB 512GB SSD 6GB RTX 4050

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.