






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| حافظه کش | 24 مگابایت |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | Core Ultra 9-285H |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| تعداد رشته | 22 |
| مدل گرافیک | RTX 5070 |
| رابط دایرکت | 12 |
| فناوری های گرافیک | RAY TRACING, DLSS4 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل OMEN AN0012TX Core Ultra 9 32GB 1TB SSD 8GB RTX 5070
