






پرداخت اقساطی
۳۲۰,۹۶۶,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| وزن | 2,4 کیلوگرم |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| فناوری های گرافیک | RAY TRACING, DLSS4, G-Sync, NVIDIA Reflex |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| حافظه کش | 33 مگابایت |
| اندازه صفحه نمایش | 15.1 اینچ |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 165Hz |
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz Up to 5.5GHz |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115W |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-14700HX |
| تعداد هسته | 20 هسته |
| تعداد رشته | 28 |
| مدل گرافیک | RTX 5060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ ۱۵.۱ اینچی لنوو مدل Legion 5 15IRX10 i7 16GB 2TB SSD 8GB RTX 5060

۳۲۰,۹۶۶,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.