






پرداخت اقساطی
۲۷۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۲۸۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک

۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz Up to 5.0GHz |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| چرخش 360 درجه | دارد |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| اندازه صفحه نمایش | 13.3 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | i7-1360p |
| تعداد هسته | 4 هسته |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 400 نیت |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| ظرفیت باتری | 68WH |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| پارت نامبر | NP930QCG-K01US |
| تعداد رشته | 8 |
| نوع صفحه نمایش | AMOLED |
لپ تاپ سامسونگ 13.3 اینچی مدل GALAXY BOOK 3 X360 i7 16GB 512GB SSD Iris Xe

۲۷۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.