






پرداخت اقساطی
۱۳۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 1,7 کیلوگرم |
|---|---|
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| فرکانس پردازنده | 1.3GHz Up to 4.6GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i5-1335U |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
| قابلیت ارتقای رم | دارد |
| ظرفیت باتری | 43WH |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook F1504VA i5 16GB 512GB SSD Iris Xe

۱۳۴,۸۵۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.