






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
۱۳۰,۶۵۰,۰۰۰ تومان
| وضوح صفحه نمایش | 2K |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 4GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| مدل پردازنده | i7-13700T |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | RTX 3050 |
| فرکانس پردازنده | UP to 4.9GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 31.5 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1440 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| وای فای | ✔ |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت HDMI | ✔ |
| درایو نوری | ✖ |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| سیستم عامل | ✖ |
| آداپتور | ✔ |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | ✔ |
| پردازنده | CORE i7 |
| تعداد هسته | 2 هسته Performance, 8 هسته efficient |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| نوع پردازنده گرافیکی | مجزا |
| موس و کیبورد | ✔ |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پارت نامبر | 7D2P8AV |
16
کامپیوتر آل این وان اچ پی 31.5 اینچی مدل PAVILION AIO 7D2P8AV i7 16GB 2TB SSD 4GB RTX3050

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.