






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
۲۱۴,۶۸۹,۰۰۰ تومان
۳۶۱,۳۱۶,۰۰۰ تومان
| وزن | 2,78 کیلوگرم |
|---|---|
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25-170W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6X |
| اندازه صفحه نمایش | 17.3 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1440 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-13900HX |
| تعداد هسته | 16 هسته Efficient, 8 هسته Performance |
| تعداد رشته | 32 |
| مدل گرافیک | RTX 4090 |
| رابط دایرکت | 12 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ های شگفت انگیز گیمینگ HP سری Omen از لپ تاپ های حرفه ای و قوی برای گیمینگ هستند . لپ تاپ HP Omen 17 از بهترین سری لپ تاپ های گیمینگ سال 2023 است .با پردازنده ی Core i9 13900HX و گرافیک RTX 4090 و نمایش با کیفیت عالی از بازی خود لذت ببرید. این دستگاه به دلیل وجود فن های قوی سبک نیست ولی تجربه ی یک بازی عالی را با فن و بلندگوی قوی به شما می دهد . وزن این لب تاب 2.78 کیلوگرم و ضخامت آن 26.92 میلی متر است . و با کیبورد نوری رنگی جلوه ی بسیار زیبا به این لپ تاپ بخشیده است .
لپ تاپ 17.3 اینچی اچ پی مدل OMEN CK2001 i9 32GB 1TB SSD 16GB RTX4090
