






پرداخت اقساطی
۲۸۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن دستگاه | 1.9 کیلوگرم |
|---|---|
| حسگر اثر انگشت | ندارد |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده پردازنده | Intel |
| مدل پردازنده | 240H |
| پردازنده | Core 7 |
| فرکانس پردازنده | Up To 5.2GHz |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| قابلیت ارتقای رم | دارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | RTX 5060 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 140W |
| فناوری های گرافیک | RAY TRACING, DLSS, MFG (MULTI FRAME GENERATION) |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1920X1200 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| چرخش 360 درجه | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 300 نیت |
| نوع اسپیکر | SonicMaster |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری | 63WH |
| میزان شارژدهی | 6 ساعت |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | 1080P |
| سیستم عامل | FreeDOS |
لپ تاپ 16 اینچی ایسوس مدل V16 V3607VM Core 7 16GB 1TB SSD 8GB RTX 5060

۲۸۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان