






پرداخت اقساطی
۱۴۳,۸۰۲,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| پردازنده | CORE i7 |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | Up to 5.0GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| فناوری های گرافیک | RAY TRACING, DLSS |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✖ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ✖ |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | 1335U |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| مدل گرافیک | RTX 2050 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| وزن دستگاه | 1.9 کیلوگرم |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل ExpertBook B3604CVF i7 16GB 512GB SSD 4GB RTX 2050

۱۴۳,۸۰۲,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد