






پرداخت اقساطی
۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۲۱۴,۱۲۰,۰۰۰ تومان
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
|---|---|
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 3.7GHz Up to 5.0GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 23 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| وای فای | دارد |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | دارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| آداپتور | دارد |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | دارد |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| مدل پردازنده | i7-1355U |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| تعداد رشته | 12 |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| سیستم عامل | ✖ |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
کامپیوتر آل این وان اچ پی 23.8 اینچی مدل AIO 24-CR0008L i7 16GB 512GB SSD Intel Iris

۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.