






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 2,4 کیلوگرم |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| فرکانس پردازنده | 2.0GHz up to 5.1GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | DirectX 12 |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 2560*1600 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 240Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ✖ |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | 375HX |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| مدل گرافیک | RTX 5080 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع پردازنده گرافیکی | مجزا |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| پردازنده | Ryzen AI 9 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| تعداد رشته | 24 |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
لپ تاپ ۱۶ اینچی اچ پی مدل OMEN 16-AK0790NG Ryzen AI 9 32GB 1TB SSD 16GB RTX 5080
