






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 1,85 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| مدل گرافیک | Radeon 610M |
| ظرفیت کارت گرافیک | 2GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | ندارد |
| وای فای | دارد |
| سازنده کارت گرافیک | AMD |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| فرکانس پردازنده | 2.3GHz Up to 3.5GHz' |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 10 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| وضعیت کالا | آکبند |
| پورت USB 2.0 | 1 عدد |
| ظرفیت باتری | 4610 میلی آمپر ساعت |
| عملکرد باتری | عالی |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| تعداد هسته | 2 هسته |
| تعداد رشته | 2 |
| رابط دایرکت | 12 |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| نوع نور کیبورد | ✖ |
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل IdeaPad V15 Athlon 8GB 256GB SSD 2GB RADEON 610M

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.