






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۱۸۰,۰۷۵,۰۰۰ تومان
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 1.2GHz UP to 5.4GHz |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 60W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| مدل پردازنده | Core 7-150U |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5 |
| پورت HDMI | دارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| مدل گرافیک | INTEL |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| حداکثر روشنایی | 300 نیت |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری | 4Cell,68Whr |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
لپ تاپ ۱۴ اینچی اچ پی مدل OmniBook 5 Flip 14‑FP0023DX Core 7 16GB 2TB SSD Intel Iris Xe
