






پرداخت اقساطی
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 105 وات |
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, RAY TRACING, NVIDIA Advanced Optimus |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| مدل گرافیک | RTX 4050 |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 4.9GHz |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ✖ |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-13620H |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نسل پردازنده مرکزی | 13th |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| نوع نور کیبورد | سفید |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل VICTUS 15-FA2317TX i7 16GB 512GB SSD 6GB RTX 4050

۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.