






پرداخت اقساطی
ارسال امروز
۲۰۸,۹۳۹,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۲۰۸,۹۳۹,۰۰۰ تومان بود.۱۹۸,۹۹۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۱۹۸,۹۹۰,۰۰۰ تومان.
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 1,2 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| وضوح صفحه نمایش | FHD+ |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Thunderbolt | 2عدد |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | 255H |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | Intel Arc |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 14 اینچی ایسوس مدل Zenbook 14 UX3405CA Core Ultra 7 16GB 512GB SSD Intel Arc

۲۰۸,۹۳۹,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۲۰۸,۹۳۹,۰۰۰ تومان بود.۱۹۸,۹۹۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۱۹۸,۹۹۰,۰۰۰ تومان.