






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| پورت USB Type-C | دارد |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وبکم | دارد |
| وای فای | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| مدل پردازنده | 13950Hx |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| فرکانس پردازنده | Up to 5.5GHz |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| مدل گرافیک | RTX 5000 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| ظرفیت باتری | 6Cell, 93WHr |
| اقلام همراه کالا | کابل شارژ – دفترچه راهنما |
| حداکثر روشنایی | 500 نیت |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| شیار کارت حافظه | ✔ |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| بلوتوث | دارد |
لپ تاپ 16 اینچی دل مدل Precision 7680 i9 64GB 1TB SSD 16GB RTX 5000

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.