پرداخت اقساطی
| ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| فرکانس پردازنده | UP to 5.4GHz |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1600 × 2560 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 240Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | Core Ultra 9-275HX |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| مدل گرافیک | RTX 5080 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع پردازنده گرافیکی | مجزا |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| تعداد رشته | 24 |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| حداکثر روشنایی | 500 نیت |
لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل OMEN MAX 16 Gaming Ultra 9 32GB RAM 1TB SSD 16GB RTX 5080
| ۰ تومانکش بک