






پرداخت اقساطی
۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۱۸۰,۰۷۵,۰۰۰ تومان
۲۰۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
۱۸۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 1.3GHz up to 5.1GHz |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| مدل پردازنده | Core Ultra 9 288V |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| دقت صفحه نمایش | 2880×1800 |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| پورت HDMI | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| مدل گرافیک | Intel Arc |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| حداکثر روشنایی | 500 نیت |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
لپ تاپ 14 اینچی اچ پی HP OmniBook Ultra Flip Fh0033DX Core Ultra 9 32GB RAM 2TB SSD Intel Arc Graphics

۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.