






پرداخت اقساطی
۱۹۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۱۸۹,۴۷۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
۲۲۸,۵۸۹,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
۲۲۸,۵۸۹,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
| نوع حافظه رم | Unified Memory |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| تعداد هسته گرافیک | ۱۰ هسته |
| اندازه صفحه نمایش | 13.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2880×1864 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | Liquid Retina |
| پورت HDMI | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✖ |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | MAC OS |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| مدل گرافیک | Apple Shared |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| سازنده کارت گرافیک | Apple |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| قابلیت ارتقای رم | ندارد |
| تعداد اسپیکر | 6 عدد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| انتخاب رنگ | آبی |
لپ تاپ 13.6 اینچی اپل مدل MacBook Air MC6U4 M4 10C-10C 16GB 512GB SSD

۱۹۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.