






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ


| انتخاب رنگ | مشکی |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 24GB |
| مدل پردازنده | Core Ultra 9 285K |
| تعداد هسته | 20 هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| فرکانس پردازنده | 1.9GHz Up to 5.6GHz |
| حافظه کش | 76MB |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| مدل گرافیک | RTX 4090 |
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| قابلیت ارتقای رم | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| وای فای | دارد |
| پورت USB 3.0 | 9 عدد |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | ✖ |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت VGA | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| پورت اترنت | ✔ |
| منبع تغذیه | برق شهری |
| درایو نوری | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
کیس کامپیوتر دل مدل Dell Alienware Aurora Core Ultra 9 64GB 1TB SSD 24GB RTX 4090

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.