






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| پورت USB Type-C | دارد |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz |
| حافظه کش | 3 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15-25W |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, DLSS 3 |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 768*1366 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | i3-5005U |
| تعداد هسته | 2 هسته |
| تعداد رشته | 4 |
| مدل گرافیک | AMD Radeon R5 M330 |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه SSD | 120GB |
| ظرفیت حافظه رم | 4GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل Pavilion 15-ay081nia i3 4GB 120GB SSD 2GB AMD Radeon R5 M330 (اوپن باکس)

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.