






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| فرکانس پردازنده | 1.30GHz |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-91W |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | سفید |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 75Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | Celeron-N4500 |
| تعداد هسته | 2 هسته |
| تعداد رشته | 2 |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| ظرفیت حافظه SSD | 128GB |
| ظرفیت حافظه رم | 4GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ✔ |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسر مدل ASPIRE Celeron N4500 4GB 128GB SSD Intel UHD Graphics

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.