






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 1.3GHz UP to 4.4GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i5-1235U |
| تعداد هسته | 12 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
لپ تاپ 15.6 اینچی ام اس آی مدل Modern 15 B12M i5 8GB 512GB SSD Intel Iris Xe

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.