






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 2,3 کیلوگرم |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 4GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR5 |
| سازنده پردازنده | AMD |
| مدل پردازنده | R5-7535HS |
| فرکانس پردازنده | 3.3GHz Up to 4.6GHz |
| تعداد هسته | 6 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| حافظه کش | 19مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| قابلیت ارتقای رم | دارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | RTX 2050 |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 70W |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, RAY TRACING |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع اسپیکر | DTS Software |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری | 48WH |
| میزان شارژدهی | 1 الی 3 ساعت |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| نور صفحه کیبورد | RGB |
| درایو نوری | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد, 720P |
| چرخش 360 درجه | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ✖ |
| سیستم عامل | ✖ |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
| پارت نامبر | FA506NF |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل A15 FA506NF R5 16GB 512GB SSD 4GB RTX2050

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.