






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

| وزن | 1,7 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 1.7GHz Up to 4.1GHz |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25W |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i3-1115G4 |
| تعداد هسته | 2 هسته |
| مدل گرافیک | MX350 |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه رم | 4GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| تعداد رشته | 4 |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| نوع نور کیبورد | سفید |
| ظرفیت کارت گرافیک | 2GB |
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل Ideapad V15 i3 4GB 256GB SSD 2GB MX350

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.