






پرداخت اقساطی
۲۸۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ






| وزن | 2,2 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 5.0GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, DLSS 3, DLSS 3.5 |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115-140w |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-13620H |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FX507VV4 i7 16GB 1TB SSD 8GB RTX4060

۲۸۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.