






پرداخت اقساطی
۳۳۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ






| وزن | 2,2 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 5.0GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, DLSS 3, DLSS 3.5 |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115-140w |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-13620H |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 40GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FX507VV4 i7 40GB 1TB SSD 8GB RTX4060

۳۳۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.