






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

۲۹۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۲۴۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

۲۴۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان

۳۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۲۷۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۳۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| وزن | 1,36 کیلوگرم |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-91W |
| اندازه صفحه نمایش | 13.5 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | سفید |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| تعداد هسته | 2 هسته |
| تعداد رشته | 4 |
| فرکانس پردازنده | 3.5 GHz Up to 4.7 GHz |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 13.5 اینچی اچ پی مدل ELITE X2 G4 i5 8GB 256GB UHD Graphics

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.