






پرداخت اقساطی
۵۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن دستگاه | 1,7 کیلوگرم |
|---|---|
| سازنده پردازنده | Intel |
| مدل پردازنده | 275Hx |
| پردازنده | Core Ultra 9 |
| فرکانس پردازنده | UP to 5.4GHz |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 24 |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| قابلیت ارتقای رم | دارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | RTX 5070 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| نوع حافظه گرافیک | ✖ |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 175W |
| فناوری های گرافیک | RAY TRACING, DLSS, Frame Generation |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 240Hz |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| چرخش 360 درجه | دارد |
| حداکثر روشنایی | 500 نیت |
| نوع اسپیکر | Stereo Speaker |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری | 4Cell,68Whr |
| میزان شارژدهی | 4 الی 6 ساعت |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | ندارد |
| درایو نوری | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | 720P |
| حسگر اثر انگشت | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
لپ تاپ 18 اینچی ام اس آی مدل Crosshair 18 HX AI A2XWGKG Core Ultra 9 32GB 1TB SSD 8GB RTX 5070

۵۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.