






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۲۹۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۲۰۰,۹۶۰,۰۰۰ تومان
| پورت USB Type-C | دارد |
|---|---|
| نوع حافظه رم | Unified Memory |
| مدل پردازنده | Apple M4 |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 10 |
| فرکانس پردازنده | 2.7GHz |
| حافظه کش | 16 مگابایت |
| سازنده کارت گرافیک | Apple |
| مدل گرافیک | Apple Shared |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| تعداد هسته گرافیک | ۱۰ هسته |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| قابلیت ارتقای رم | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| اندازه صفحه نمایش | 13.6 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | ۲۵۶۰x۱۶۶۴ |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | Liquid Retina |
| وای فای | دارد |
| پورت USB 3.0 | ✖ |
| پورت HDMI | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت VGA | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| ظرفیت باتری | 3Cell,53.5WHr |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| میزان شارژدهی | تا 18 ساعت |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| تعداد اسپیکر | 4 عدد |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وبکم | دارد |
| سیستم عامل | MAC OS |
لپ تاپ 13.6 اینچی اپل مدل MacBook Air MW0X3 2025 M4 16GB 512GB SSD

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.