






پرداخت اقساطی
۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
۱,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| ظرفیت کارت گرافیک | 24GB |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| فناوری های گرافیک | RAY TRACING, DLSS4, NVIDIA Reflex |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| اندازه صفحه نمایش | 18 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 3840×2400 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | LED HDR |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | Core Ultra9 285Hx |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 24 |
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz Up to 5.5GHz |
| مدل گرافیک | RTX 5090 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 6TB |
| ظرفیت حافظه رم | 96GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 18 اینچی ام اس آی مدل Titan 18 HX AI A2XWJG Ultra9 96GB 6TB SSD 24GB RTX5090

۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.