






پرداخت اقساطی
۵۹۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 2,4 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع حافظه رم | Unified Memory |
| سازنده پردازنده | Apple |
| مدل پردازنده | Apple M4 Pro |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz up to 3.2GHz |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| ظرفیت حافظه رم | 48GB |
| قابلیت ارتقای رم | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| سازنده کارت گرافیک | Apple |
| مدل گرافیک | Apple Shared |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع صفحه نمایش | Super Retina XDR OLED |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 2234×3456 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| تعداد اسپیکر | 6 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| پورت USB 3.0 | ✖ |
| پورت USB Type-C | 3 عدد |
| نور صفحه کیبورد | Backlit |
| درایو نوری | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | 1080P |
| چرخش 360 درجه | ندارد |
| حسگر اثر انگشت | ✔ |
| سیستم عامل | MAC OS |
| حداکثر روشنایی | 1600 نیت |
لپ تاپ 16 اینچی اپل مدل MacBook Pro MX2Y3 M4 48GB 512GB SSD

۵۹۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.