






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 2,1 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع حافظه رم | Unified Memory |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 14.2 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | Backlit |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔, 1080P, HD Camra |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | Liquid Retina XDR Display |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | 4 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | MAC OS |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | M3 |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| فرکانس پردازنده | 2.10GHz Up to 3.20GHz |
| مدل گرافیک | Apple Shared |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 24GB |
| سازنده کارت گرافیک | Apple |
| پارت نامبر | Z1GM0003F |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ✔ |
| حداکثر روشنایی | 600 نیت |
| سنسور ها | نور محیط |
| سایر قابلیتها | Closed Captions, Increase Contrast, Siri and Dictation, Switch Control, Text to Speech, Voice Control, VoiceOver |
| تعداد اسپیکر | 6 عدد |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
لپ تاپ 14.2 اینچی اپل مدل MacBook Pro M3 Chip 2023 24GB 1TB SSD

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.