






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| وزن | 2,1 کیلوگرم |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 16.2 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | Super Retina XDR OLED |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | 4 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | MAC OS |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | M3 Max |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| تعداد رشته | 40 |
| فرکانس پردازنده | 2.10GHz Up to 3.20GHz |
| مدل گرافیک | Apple Shared |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 48GB |
| نوع حافظه رم | Unified Memory |
| سازنده کارت گرافیک | Apple |
| پارت نامبر | MUW63HN/A |
| تعداد هسته گرافیک | 40 هسته |
| دقت صفحه نمایش | 2234×3456 |
لپ تاپ 16.2 اینچی اپل مدل MacBook Pro MUW73 M3 Max Chip 48GB 1TB SSD

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.